Ik was al fan van de PUPA VAMP All- in one mascara en nu kreeg ik ook de PUPA VAMP! Sexy Lashes mee in de goodiebag. Zal deze nog spectaculairder zijn dan de All-in one? Ik laat het jullie zien!
Na het ongeëvenaarde succes van de VAMP! Mascara is PUPA MILANO door gegaan met het ontwikkelen van een nieuw product dat de zwaartekracht uitdaagt, volume geeft en daarbij ook de wimpers de perfecte krul geeft. Een product dat het resultaat is van een uitgebreid onderzoeksproces en markanalyse. Het resultaat is VAMP! SEXY LASHES waarbij volume samen gaat met een superkrullende werking voor een opvallende, sensuele look.
Wat beloofd de VAMP! SEXY LASHES?
- Uitdagend volume
De perfecte mix van natuurlijke wassen – organisch gecertificeerde bijenwas en carnauba was – geeft een direct vol en volumineus effect zonder zwaar aan te voelen.
- Gekrulde wimpers
De innovatieve siliconen elastomeren brengen versterken het krullende effect op ongekende wijze en geven de wimpers een sensuele oogopslag. Perfecte hold
De speciale filmende bestanddelen zorgen ervoor dat de wimpers de hele dag gekruld zijn zonder klontjes of te vlekken.
- Absoluut comfort
De crèmige textuur is verrijkt met organisch sea butter. Dit verzorgende bestanddeel omhult de wimpers zonder ze te verzwaren waardoor ze soepel en flexibel blijven.
- Make-up resultaat
Lift de wimpers en geeft volume en krul. De wimpers zien er bijzonder vol uit en worden benadrukt doordat zij prachtig krullen en een gevaarlijk sexy silhouet hebben!
Wat vind ik ervan?
Mijn eerste indruk? Wauw! Ik heb 2 laagjes opgebracht en kijk eens hoe sky high mijn (korte) wimpers zijn geworden! Een perfecte krul, prima volume en mijn wimpers voelen toch niet zwaar aan. Het zandlopervormige borsteltje lijkt in eerste instantie onhandig maar zoals jullie zien heb ik (bijna) iedere wimper geraakt. Met gemak. Met zo een fantastische mascara heb je eigenlijk geen valse wimpers meer nodig. Mits je die gebruikt of wil gaan gebruiken.
Op mijn linkeroog(rechts op de foto) heb ik de PUPA VAMP All- in one mascara opgebracht en je ziet nauwelijks verschil tussen beide mascara’s… Hoewel, als je héél goed kijkt scoort VAMP! SEXY LASHES toch net ietsje meer.
Ik heb al mijn oude mascara’s vaarwel gezegd en deze 2 beauty’s hou ik. Ik kan mij niet voorstellen dat hierna nog een mascara langskomt die nog mooier is, maar je weet het nooit. PUPA blijft mij verrassen!
Adviesverkoopprijs: € 19,95
Heb jij al eens een mascara van PUPA MILANO geprobeerd?
Dit iis voor mij echt het wauw effect 😍
Ik moet deze kopen….
Prachtig eindresultaat 👌🏽
Ik moet dit kopen….
Een fijn weekend 🙋🏽♀️
Prachtig resultaat, alleen weet ik niet of ik dat borsteltje nou zo handig vind. Ik vind het makkelijker als ze gewoon recht zijn 😂
De VAMP! mascara’s gebruik ik al jaren, beide geven je een super mooi effect x
Ik vind de all-in-one mascara echt mijn all-time favorite. De sexy lashes mascara komt in de buurt, maar het overtreft het net niet. Beide varianten vind ik jouw trouwens goed staan!
Zo op de foto lijkt het alsof ik de rechterkant het mooist vind, haha, maar links ziet er ook goed uit hoor;-)