Dag dikke truien, jassen en gevoerde laarzen! De temperatuur stijgt en ik krijg direct weer zin in de lente! De blaadjes aan de bomen, de bloesem, naar buiten zonder das, heerlijk. Mijn verlanglijstje heb ik al klaar. Deze lente en zomer ga ik voor streepjes en pastelkleuren!
Wat vinden jullie van deze blouse?
Ik hou van casual en losvallende kleding. Om geen hobbezak effect te krijgen vind ik het wel altijd fijn als iets licht getailleerd is. Deze blouse heeft het allemaal!
De kleine hartjes maken dat hij ook iets speels en romantisch krijgt. (€29,99)
I ♥ Stripes!
Lang voordat het weer in de mode kwam heb ik stad en land afgezocht naar shirts met streepjes. En dan praten wij over zo’n 30 jaar geleden. Nergens te krijgen. Nu zijn ze bijna overal te koop. Ik heb thuis natuurlijk al wat shirts met streepjes in de kast hangen, maar als variatie vind ik de comic afbeeldingen op deze sweater heel erg geinig. Hup, op mijn wishlist!
Stof: een lichte katoenmix €39,99 Te koop bij Esprit
Minirok van stretchy denim
Denim mag niet ontbreken in je kledingkast. Bijna onverwoestbaar en hoe ouder, hoe mooier denim wordt. Mijn jeans zijn ook van een stretchy stof, ik vind dat heerlijk zitten. Het mooie van zo’n rok is dat het overal mee te combineren is. Een nette of casual blouse, shirt, colbert, enkellaarsjes of juist sexy hakken.
Momenteel van € 59,99 voor € 39,99. Te koop bij Esprit
Katoenmix blazermantel
Esprit noemt het een overgangsjas, ik noem het altijd een tussenjas. Een jas die te koud is voor de winter en te warm voor de zomer. Een herft of -lentejas.
Mijn oog viel in eerste instantie op de kleuren. Pastel pink en pastel blauw. Ik vind dat echte lieve lentekleuren.
Prijs: € 99,99 Te koop bij Esprit
Toen ik deze jas zag moest ik direct denken aan de pastelkleurige nagellakjes van Catrice.
Prachtig, toch? Ik ben er klaar voor!
Ik blijf toch de lady in black! Hihihi ik vind het zo leuk bij anderen, maar durf het niet aan.
Ik denk dat jij heel veel kan hebben qua kleur en zwart staat natuurlijk prachtig bij jouw kleur haar!
Die blazers zijn super leuk!
Leuke items laat je ons zien! Ik ben weer blij als het dalijk wat fijner weer is hoor. Ben de winter nu wel beu
Ik kan ook niet wachten tot het lente is. Eindelijk weer zonder dikke jas naar buiten! Ik hou ook van casual en losvallende kleding. Ik vind de blouse dan ook heel mooi.
Zo leuk om weer mee bezig te zijn he? Laat de lente maar komen!! 🙂 Liefs, Merel
Oh ik ben verliefd op de jassen! Helemaal mijn smaak 🙂
Mooie items had je uitgezocht!
De pastelkleurige jas wil ik zeker dus gaat die op mijn shoplist…..