Via Instagram stuitte ik op een leuke oproep. Een fotoboek online maken, hoe gaaf is dat?
Jullie weten vast wel welke foto’s daarin te zien zijn. Van mij natuurlijk! Nee, geintje… mijn kittens Marie en Toulouse, de meest fotogenieke wezens op deze aarde. Als ze stilzitten dan.. (ahum) Kijken jullie mee hoe leuk dit fotoboek is geworden?
Het bestellen ging eigenlijk zonder problemen. Je gaat naar saal- digital.nl en je download de benodigde software.
Dan kies je het type fotoboek. De formaten variëren van 13 x 10 cm t/m 42 x 28 cm..
Er zijn ook keuzes qua omslag. Een harde omslag, lederen of een gewatteerde zachte omslag. . En binnen 1 à 2 werkdagen verzendklaar, Snel dus!
Het enige lastige waren voor ons de foto’s… Ik heb zo een 1001 foto’s van mijn kattenkinderen gemaakt, dus welke kies ik? Met het fotograferen zit je ook met onrustige achtergronden, maar ach… op zich ook geen ramp.
Het was af en toe even passen en meten, maar wel heel leuk om te doen.
I present.. tromgeroffel… het Baby Boek van Marie en Toulouse!
Schattig is het geworden, toch? Het handige van een boek is dat je het overal mee naartoe kan nemen. niet meer met je laptop sjouwen (zeker die van mij, onhandig ding dat het is) en aan iedereen kan laten zien. De pagina’s zijn lekker stevig. al met al een heel mooi fotoboek geworden!
Dat is prachtig 😉
Hartelijjk dank voor het delen van uw shoot en eerllijke feedback.
Wat een lieve foto’s! Mooi fotoboek is het geworden 🙂
Wat een ontzettend lieve foto’s!
Leuk om er een boek van te maken.
Hihihi super leuk! Ik vind het toch altijd wel iets speciaals hebben zo’n foto boek. En met Marie en Toulouse is dit natuurlijk helemaal te gek. Echt super leuk als ze groter zijn dat je nog even kunt zien hoe ze waren zo;)
Ooow, wat een leuk fotoboek is het geworden! Love it!
Ahhhh wat een super leuk fotoboek is het geworden. Wat zijn je poezen toch een moppies. <3 <3
Ja, hé.. echt liefkes..
Hey Babs,
Wat een super leuk fotoboek is het geworden zeg! Hele mooie foto’s heb je er in geplaatst 🙂 .
Je filmpje is echt leuk gemaakt 🙂 !
Liefs!
Ja die oproep zag ik ook staan en heb sommige fotografie minded vriendinnen geattendeerd. Erg mooi geworden jouw fotoboek! Erg creatief!
En nu heb je voor altijd een herinnering!
Wat leuk geworden!