My week in Pictures
Zondag, de dag om de week weer eens door te nemen. (waarom moet ik ineens denken aan Dominee Gremdaat?)
Wat heb ik gedaan? Begonnen met het maken van foto’s van al mijn lipsticks (wat een klus), er kwam een leuk pakketje binnen (gewonnen) en weer een overheerlijk (mis) baksel gebakken. Maar wel lekker!
De kleur van de linker foto benadert wel meer de echte kleur..
Food
Havermoutkoekjes… ik had geen bakpapier in huis, dus maar aluminiumfolie gepakt. Gevolg: alles plakte vast aan de onderkant… grrr..
Bah, ze zien er niet uit, zeker niet Instagram waardig… en toch waren ze lekker!
Help, als Facebook deze foto maar niet oppikt als hoofdfoto! Denk dat ik dan een hoop mensen een ietwat onpasselijk gevoel geef… 😉
Wat ik heel lekker vind, is RAS patat ( met een kaassoufflé)
En wat gezonds natuurlijk… vis en salade
Alleen dit was niet zo’n succes… let op de houdbaarheidsdatum. (of ik lees het verkeerd)
Zo, dat was mijn week. Niet superspannend, niet wezen shoppen of leuke uitjes, maar ach… wie weet volgende week!
Wauw die lippenstift vind ik heel erg mooi
Die koekjes vallen toch best mee? De flits heeft alleen wat fel belicht. Hoe gaat het trouwens met de zoektocht naar een goeie camera? Heb je al eens op marktplaats gekeken?
Ja, ik heb op marktplaats gekeken, maar er staan er zoveel.. moet eerst bedenken welk merk ik zoek ( met zo een uitklapscherm). Had bij een fotowinkel geïnformeerd, maar die kwamen aan met een camera die alleen deelde op FB etc… maar zoek er eentje waar zo een scherm aanzit, zodat je jezelf kan zien als je filmt. (niet zoals bij mijn mobiel dat je het scherm kan keren, zodat je jezelf ziet.)
Haha die koekjes, geweldig! Zou van mij kunnen zijn