Droge, geïrriteerde of beschadigde huid:
Amsterdam, 11 juni 2015 – Veel Nederlanders (55%) hebben last van huidproblemen, blijkt uit onderzoek* van huidverzorgingsmerk Sanex. Maar liefst één op de drie volwassenen heeft last van een droge of gevoelige lichaamshuid: één op de vijf mannen en bijna de helft (46%) van de vrouwen. Sanex lanceert, in aanloop naar de zomer, daarom Sanex Advanced: een combinatie van verzorgingsproducten voor verschillende droge huidtypes, ontwikkeld in samenwerking met dermatologen. Naast douchegels en deodoranten brengt het merk daarmee, voor het eerst, ook bodylotions en handcrèmes op de markt.
Met de zomer in aantocht begeeft Nederland zich weer massaal op de terrassen, in de parken en op de stranden. Niet alle Nederlanders kijken uit naar de zomerperiode, omdat ze zich niet comfortabel voelen met hun eigen huid. Vooral vrouwen tussen de 30 en 49 jaar hebben vaak last van een droge of gevoelige huid. Huidverzorgingsmerk Sanex vindt het belangrijk de huid gezond te houden en lanceert daarom Sanex Advanced: producten ontwikkeld voor de droge, uitgedroogde, beschadigde en zelfs atopische huid.
“De menselijke huid wordt voortdurend blootgesteld aan allerlei invloeden van buitenaf en is daarom één van de meest kwetsbare onderdelen van het lichaam. Heb je problemen met je huid, dan zit je niet alleen letterlijk maar ook figuurlijk niet goed in je vel: het kan grote impact hebben op je zelfvertrouwen en zelfs op je functioneren in het dagelijkse leven”, aldus Jorine Koelemeijer, Retail Marketing Manager bij Sanex, onderdeel van Colgate-Palmolive. “De atopische of overgevoelige huid is de meest extreme huidconditie: hij is genetisch bepaald, breekt de huidbarrière af en laat op die manier de huid slecht functioneren. Kenmerkend voor een atopische huid is dat-ie zeer droog aanvoelt, rood is, geïrriteerd en jeuk veroorzaakt. Veel mensen hebben hier in het dagelijkse leven enorm veel last van.”
Vaak voorkomende huidtypes | ||
Vaak voorkomende huidtypes met huidproblemen zijn: | ||
![]() |
![]() |
![]() |
Zeer droge of uitgedroogde huid Mensen met een droge of uitgedroogde huid hebben een tekort aan vocht in hun hoornlaag. Dit huidtype komt veel voor bij mensen met een ouder wordende huid.Mogelijke oorzaken:
|
Extra droge, reactieve en atopische huid Mensen met atopische huid hebben een erfelijke aanleg voor de ontwikkeling van overgevoeligheid voor onschuldige stoffen uit de omgeving, zogeheten allergenen. Deze overgevoeligheid kan zich uiten in een droge, rode, geïrriteerde en/of jeukende huid.Symptomen kunnen worden versterkt door:
|
Huid met kleine beschadigingen, droge huid Mensen met een droge en beschadigde huid hebben een huid met een lage pH-waarde.Mogelijke oorzaken:
|


Sanex Advanced Hydrate24H:
|
Sanex Advanced AtopiCare:
|
Sanex Advanced DermoRepair:
|
AVPC*** | HYDRATE24H | ATOPICARE | DERMOREPAIR |
Douchegel | 250 ml € 3,49 500 ml € 4,99 |
250 ml € 3,49 500 ml € 4,99 |
250 ml € 3,49 500 ml € 4,99 |
Deodorant roller | 50 ml € 3,49 | 50 ml € 3,49 | 50 ml € 3,49 |
Deodorant spray | 150 ml € 3,79 | 150 ml € 3,79 | 150 ml € 3,79 |
Bodylotion | 250 ml € 5,49 500 ml € 7,79 |
250 ml € 5,49 | 250 ml € 5,49 |
Handcrème | 75 ml € 3,99 | 75 ml € 3,99 | 75 ml € 3,99 |
Hebben jullie ook last van een droge, geïrriteerde huid?
Dit artkel is fijn.
Naar de speciale producten ga ik zeker op zoek.