Zo snel, zo zacht, zo mooi
Begin dit jaar verkrijgbaar; Kneipp amandelbloesem douche foam en seconde body lotion.
Twee heerlijk geurende producten met pure milde ingrediënten voor de gevoelige huid
Een mooie zachte huid met heerlijk geurende huidverzorgingsproducten. Kneipp Amandelbloesem maakt dit mogelijk voor iedereen, ook voor de gevoelige huid! Deze verzorgingslijn is al jaren een all-time favorite bij veel vrouwen vanwege de milde samenstelling, intensief verzorgende werking en de betoverende geur. In januari en februari 2016 komen er twee nieuwe producten bij, namelijk een snel intrekkende bodylotion en een douche foam. De ultralichte textuur van deze producten maakt de huid heerlijk zacht in een oogwenk.
Speciaal voor de gevoelige huid
De meeste verzorgingsproducten worden gekocht vanwege de geur. Mensen met een gevoelige huid hebben echter niet veel keuze op dit gebied. Veel producten voor de gevoelige huid zijn immers ongeparfumeerd. Kneipp amandelbloesem is de oplossing. Een heerlijke geur én zacht voor iedereen.
Seconde body lotion
Kneipp seconde body lotion met hoogwaardige amandelolie is speciaal afgestemd op de behoefte van de gevoelige huid en hydrateert deze intensief. De lichte textuur is makkelijk op te brengen en trekt supersnel in met als resultaat in no-time een fluweelzacht en verzorgd huidgevoel. De ideale verzorging voor iedere dag.
-> Verkrijgbaar vanaf januari 2016 Adviesprijs: € 8,99, 200ml.
Dromerig douche foam
De nieuwe Kneipp douche foam amandelbloesem is een zacht verzorgend foam met de meest geliefde geur van Kneipp: amandelbloesem. Een bijzondere combinatie van verzorgende amandelolie, jojobaolie en rijke sheabutter. In contact met water verandert de gel in een romig schuim voor een ultieme douche-belevenis en een mooie zachte huid.
-> Verkrijgbaar vanaf 22 februari 2016 – Adviesprijs: € 6,99, 200 ml (+/- 40 x doucheplezier obv perslucht).
Wat zien deze producten er weer prachtig en lief uit! Kopen jullie wel eens producten van Kneipp?
Ik vind Kneipp lekker, maar koop het alleen in Duitsland. Dat scheelt toch zeker de helft van de prijs. Zeker meer zelfs. Deze klinkt erg lekker, dus ik houd het in de gaten.
Deze producten zien er inderdaad wel heel liefjes uit, zelf ben ik best wel gek op de Kneipp producten, en zo ben ik ook een beetje verliefd op al de patchouli varianten…( beetje jeugdsentiment kleeft er aan die geur ) maar ze zijn allemaal wel heel erg lekker..hihi…
Wat heerlijke producten zijn deze.
Ik ben wel benieuwd naar de geur van deze. Ik koop Kneipp eigenlijk te weinig, fijn merk.
Ik vind dat de verpakking er echt mooi en zoet eruit ziet. En ook fijn dat het voor mensen is met een gevoelige huid. -x-
Ahh wil deze douche producten echt graag een keer proberen! Vooral omdat ik zo’n gevoelige huid heb! Die douche foam lijkt mij fijn!
Pure milde ingrediënten voor de gevoelige huid zo’n zin trekt altijd mijn aandacht. Verandert de gel in een romig schuim dat is wel leuk. Ik gebruik haast nooit schuimdouche terwijl het best lekker op je huid kan glijden.
Jammer dat er geen geur pc bestaat!
Het ziet er fleurig uit.
Ik ben er zeker benieuwd naar….