Hi lieve KeeKers
Proost! Allemaal de beste wensen voor 2017 en sterkte voor diegenen die vandaag moeten werken. De oliebollen zijn hier bijna op en vol goede zin beginnen wij aan het nieuwe jaar. En… Dit wordt mijn jaar! Ik voel het!
.Keek op de week 53 Bron: shutterstock
Droomwens
Een lang gekoesterde wens komt in vervulling. Wat het is hou ik nog even geheim, maar het goede nieuws kwam 29 december “binnen”en mensen, ik kon wel een raar dansje doen op dat moment!
Katers
Ik hou het lekker kort, jullie krijgen nog 2 “katers” te zien die een “kater” hebben. 😉
Ik zal jullie vandaag niet lastig vallen met ellenlange verhalen, want Nieuwsjaarsdag is vaak een lekkere ik-hang-op-de-bank-en-ik- heb- even- nergens- zin-in- dag. Dat was vroeger bij mij altijd het geval. (gebakken eieren met spek, veel koffie, water en een borrel)
Hebben jullie mijn nieuwe KeeK gezien? Ziet er best smakelijk uit, toch?
Al veel te lang gekletst, lieve mensen. Tot morgen!
Lieve Babs! De allerbeste wensen voor dit jaar! Ben benieuwd naar je nieuws 🙂 Xx
Nog een heel gelukkig nieuwjaar gewenst!! Je nieuwe ‘KEEK’ ziet er inderdaad om te smullen uit. Ik ben ook heel benieuwd naar jouw droomwens.. gaaf dat ie (wat het ook is) in vervulling gaat!
Oh ik ben zo benieuwd wat het is, in ieder geval heel blij voor je. Ik hoop dat we het snel mogen horen! Nogmaals een gelukkig nieuw jaar Babs!
Oeh spannend ben heel erg benieuwd ! X
Gelukkig nieuwjaar! Ik ben heel nieuwsgierig!
Inderdaad een leuke nieuwe ‘Keek’ afbeelding! Ik ben nu wel erg nieuwsgierig naar wat je binnen hebt gekregen hihi 🙂
Nu ben ik wel erg benieuwd hoor, spannend! Happy New Year! 🙂
Argh nieuwsgierig!!!! Jij ook een fijn en liefdevol 2017 natuurlijk en die cake ziet er smakelijk uit!
Wauw… wat je wens die jij hebt ook mag zijn GEFELICITEERD!
Heerlijk gebakken eieren met spek.
Ik wens je alle goeds in 2017 Xoxo
Je maakt me wel erg nieuwsgierig met je droomwens die in vervulling is gebracht, haha. Geniet van je dag en ik wens je nog de beste wensen toe!