Een klassiek model, past bij alles en tijdloos. Zo zou ik mijn nieuwe horloge willen omschrijven. Ik hou van strak en zonder tierlantijntjes bij horloges. Een kleurtje mag, maar zilver vind ik toch het meest bij mij passen. Kijken jullie mee naar deze beauty om mijn pols?
Ik mocht een horloge uitzoeken en dan voel je je als een kind in een luxe snoepwinkel. Waar ga ik op letten? Naar de prijs of kijk ik puur naar het uiterlijk?
Horloge.nl is dé online specialist in merkhorloges. Je vindt bij Horloge.nl een uitgebreid assortiment aan dameshorloges, herenhorloges en kinderhorloges in alle prijsklassen. Zij verkopen onder andere Casio, Swatch, Ice-Watch, Fossil en Timex, maar ook trendy exemplaren zoals die van Michael Kors, Marc by Marc Jacobs en Tommy Hilfiger.
Tijdloos model (die wel de tijd aangeeft)
Ik hou van tijdloze modellen omdat horloges een leven lang mee kunnen gaan en dan wil ik het liefst iets wat overal bij past. Ook kijk ik naar het merk. Breil horloges worden al sinds 1939 gemaakt en is een echt horlogemerk. Ik dacht altijd dat Breil uit Zwitserland kwam maar nee, Breil is Italiaans (Milano)! Pas met de lancering van de advertentiecampagne “Don’t touch my Breil”, kwam het Italiaanse horlogemerk naar Noord-Europa.
Ik kende de commercial niet, maar hij is heel leuk!
Mijn Beauty, mijn Breil…
Nu willen jullie hem natuurlijk zien. Ik heb gekozen voor de Breil TW1567 Contempo.
- Dit Breil horloge heeft een roestvrijstalen kast met een diameter van 33mm en is voorzien van een metalen band. In de kast bevindt zich een quartz kwaliteitsuurwerk en is afgewerkt met Hardlex Crystalglas.
- Het horloge is 5ATM. Dit betekent dat het horloge geschikt is voor douchen.
Wat is het een beauty, hè! Ik kan zelf het bandje losser of strakker maken. Met de clipjes open (en sluit) je het horloge met gemak en het mooiste vind ik dat je hem niet voelt zitten om je pols! Ik waste mijn handen en vergat gewoon dat ik hem om had. Dat is overigens absoluut geen probleem, want je kan er zelfs mee douchen, zie hierboven.
Ik ben altijd heel zuinig op mijn nieuwe, mooie spullen. Het heeft tijd nodig voordat ik het aan zou durven om ermee te gaan douchen, maar in ieder geval: no worries als het stortregent!
De datumaanduiding vind ik altijd heel fijn bij een horloge!
Handig:
- Wanneer je bij je bestelling je polsmaat op geeft maken zij de schakelband gratis op maat.
- In Rotterdam en Breda zit een fysieke winkel.
- Bij Horloge.nl heb je 30 dagen bedenktijd.
- Twee jaar internationale garantie op alle horloges.
- Horloge.nl heeft in Rotterdam een eigen reparatieatelier met gecertificeerde horlogemakers die horloges zelfs buiten de garantietermijn voor u kunnen repareren.
- Je kan bij Horloge.nl op kleur zoeken, type horloge (zakhorloges, duikhorloges, pilotenhorloges, smartwatches etc.), op diameter, soort glas, kleur wijzerplaat, materiaal band en nog veel meer.
Horloge.nl is onderdeel van Holland Watch Group.
Prijs: Breil TW1567 Contempo: €160
Vinden jullie hem ook zo mooi? Bekijk hem goed, kijken mag, maar “don’t touch my Breil”. 🙂 Houden jullie ook van tijdloze modellen of liever een trendy exemplaar?
Wauw, wat een prachtig horloge! Ik hou ook zo van dit merk.
Wauw heel erg mooi! Dit soort modellen vind ik onwijs mooi!
Hey Babs,
Wow die is echt heel erg mooi. Van zulke modellen hou ik wel van! Lekker chique en tijdloos, top 🙂 ! Ik moet eigenlijk ook weer eens een horloge gaan dragen. Op het moment heb ik alles in de kast liggen omdat de batterijen leeg zijn haha, woopz.
Liefs!
Mooi horloge, fijn dat je je polsmaat door kunt geven want ik heb hele kleine polsen,en kom daardoor vaak bij kinderhorloges uit.
Wauw… die vindt ik nou echt bij jou passen Babs! Ik ben nog zoekende naar een horloge. Mijn oude Davis was zo mooi en design dat ik bijna geen andere meer wil, maar ja als die het niet doet, heb je er ook niks aan.
OMG ze hebben ook Davis! 6 juni ben ik jarig! Woehoe!
Mooi, ik heb ook een Breil maar die heeft een vrij kleine wijzerplaat waardoor ik heb niet meer zo graag draag. hahaha kippig!
Toe aan een nieuwe Breil dus… of een bril? 😉
Ik ga voor de Breil 😂
Zeker tijdloos maar ook elegant, ik vind ‘m echt heel mooi! Ik heb wat grovere polsen dus helaas staan zulke klokjes mij niet zo mooi. Jou wel, goede keuze! Liefs Josine
Mooi horloge heb je uitgezocht Babs! Ik houd hier wel van, ik ben gek op tijdloze klassiekers 🙂
Wow, hij is echt ontzettend gaaf! Zo een zou ik ook wel heel graag willen hoor haha, Bofferd!
Wow wat prachtig! Mooi ook met die datum. Hoe doet de horloge het met schrikkeljaar? Of kan je de datum aanpassen?
Goede vraag! Volgens de beschrijving moet dat kunnen 🙂