Dit keer een leuke “get to know me better” artikel. Ik denk dat jullie door alle KeeK’s mij al best een beetje kennen, en na deze feitjes over mij weten jullie nog meer over mij! Nou ja, niet echt alles, er zullen natuurlijk altijd dingen zijn die ik niet aan de grote klok ga hangen. Veel leesplezier!
- Ik ben geboren in 1959
- Mijn sterrenbeeld is Waterman
- Mijn lievelingsgetal is 5, maar ook zeven. Mijn ouders wonnen een keer een fijne prijs met een staatslot eindigend op nummer 7
- Als het aan mijn tante (Willy) had gelegen, dan had ik Willy geheten. En was ik misschien wel rijker dan nu
- Ik ben dol op vanillevla met cake erin
- Ik wilde altijd drummer worden, als ik naar een band kijk, kijk ik meestal naar de drummer
- Ik voel mij gelukkig als ik geld heb en dus ook kan uitgeven (ook aan gewone dagelijkse boodschappen)
- Ik drink alleen maar koffie, zelfs ‘s nachts (en water)
- Vroeger vond ik voetballen en hutten bouwen leuker dan met poppen spelen
- Ik heb meerdere pogingen gedaan om piano en gitaar te leren spelen. Zonder succes.
- Ik hou niet van telefoneren
- Ik draag altijd sokken in huis
- Tussen mijn bovenlip en neus heb ik een litteken. Ik liep door het spatten van olie uit de pan brandwonden op toen ik een niet helemaal ontdooide kip braadde. Moest naar de eerste hulp daarvoor.
- Ik walg van blauwaderkaas, zoals roquefort. Alsof er aluminiumfolie tussen mijn vullingen zit
- Koriander smaakt naar zeep
- Ik durf niet meer te kijken naar filmpjes waar dieren in mishandeld worden, dan zie ik dat nog dagen voor mij. En visualiseer ik dat als ik zelf dat dier was geweest…. Vreselijk
- Ik lust best af en toe een hamburger van MC. Donalds. (Wat een idioot bruggetje) En ik snap niet waarom dat eigenlijk ongezonder voor je is dan taartjes eten of wat bij de Febo halen. (ik probeer wel steeds minder vlees te eten)
- Ik kon vroeger een vent onder de tafel drinken zonder zelf dronken te worden.
- Toen ik 11 was ging ik alleen met het vliegtuig naar Parijs. Met nog zo een 100 andere schoolkinderen, maar zonder mijn ouders.
- Ik kan niet in de volle zon zitten
- als ik heel erg moet lachen maak ik knorrende geluidjes
- Eigenlijk heb ik vliegangst, maar wil wel heel graag meer van de wereld zien. Altijd bang dat net ik in het verkeerde vliegtuig zit.
- Op 29 juni Jeroen en ik alweer 28 jaar getrouwd zijn (Gisteren dus)
- Ik ben enorm verslavingsgevoelig, ook qua gokken (en goed dat ik dat van mijzelf weet)
- Ik kan niet tegen helemaal nietsdoen. Ik moet altijd wat om handen hebben anders heb ik het idee dat ik een dag niet geleefd heb en voel ik mij schuldig.
- Ik zorgde er altijd voor dat als Jeroen van zijn werk thuiskwam en Tom uit school dat het huis opgeruimd was en het eten klaarstond. Nu ben ik wat makkelijker geworden.
- Ik ben nog vaak teleurgesteld in mensen. Mensen die eerst heel amicaal waren en zodra ze jou niet meer “nodig” hebben je gewoon vergeten en aan de kant zetten.
- Mijn vader was een zeeman; ik word al misselijk bij een beetje deining op een boot
- Ik vind ziekenhuizen altijd eng. Toen Tom geboren was wilde ik het liefst direct weer naar mijn veilige huis.
- Ik was dol op discotheken om lekker de hele nacht te dansen. Daarna bruine kroegen waar ik avonden en nachten kon toepen om drankjes of geld
- Toen ik tussen de 20 en 30 jaar was kon mijn geluk niet stuk. Ik won zowat alle huishoudelijke producten die je kan bedenken, fietsen, spullen voor je interieur, reizen en zelfs 2 auto’s. Met de komst van het internet was dat weer voorbij. En ik win nooit een geldbedrag…
- Ik wil dat een tandarts al mijn tanden en kiezen trekt. Ik denk dat dat ook veel gezondheidsproblemen op zal lossen (Slecht gebit geeft gezondheidsproblemen)
- Iedere tandarts mij ompraat om dat vooral maar niet te doen omdat een kunstgebit zo vreselijk is volgens hen. En ik baal dat ik mij dan laat ompraten. (Verdienen zij dan niets meer aan je?)
- Toen ik klein was wilde ik altijd patat, kip en appelmoes op mijn verjaardag eten
- Als kind voelde ik mij altijd onzeker. Terwijl ik de een na slimste van de klas was.
- Hoewel ik heel veel van de stad hou mag je mij ook zo op een berg zetten waar ik mijzelf voorzie in mijn levensonderhoud.
- Omdat ik altijd liep te “moederen” en kinderen bij ons altijd lekker konden spelen was er nooit rust in ons huis. Altijd aanloop en heel vermoeiend, maar heel gezellig
- Ik erger mij aan mijn rimpelige handjes, alsof ik de hele dag ermee in het sop gezeten heb
- Ik vind Instagram nog steeds een vreemd medium. Alsof je in andermans fotoboeken kijkt en je ziet alleen de leukste momenten van een persoon. En waarom mensen hashtags gaan volgen? Ik snap dat eigenlijk niet… #waaromeigenlijk
- Ik hoop dat ik verrast word als ik 60 word. Een groot feest met al onze vrienden, of een reisje naar het buitenland
- Als wij langs verlichte huizen rijden vraag ik mij altijd af wat mensen aan het doen zijn
- Als ik iemand op een leugen betrap, geloof ik die persoon nooit meer klakkeloos
- Ik douche in minder dan 10 minuten en dan heb ik ook mijn haar gewassen (plus conditioner)en mijn benen geschoren
- Ik wil nog steeds een keer een hele bak met roomijs naar binnen werken, zoals je vaak in Amerikaanse films ziet. Maar ik vrees dat ik daarna kotsmisselijk zal zijn.
- Ik ben linkshandig en rechtsbenig
- De hik hebben vind ik stiekem best een lekker gevoel, vaak hik ik nadat ik pindakaas heb gegeten
- Als ik een foto moet maken voor mijn blog met make-up, dan haal ik het erna er direct weer af. (En ga dan zonder make-up boodschappen doen)
- Als ik ergens mijn zinnen op gezet heb, wil ik dat het lukt
- Ik heb een borstverkleining gehad voor mijn rugpijn
- Ik kan soms bijna huilen om de stomste dingen. Zoals bij mooie reclames op televisie (Hormonen?)
Dit waren de 50 dingen over mij die je misschien nog niet wist. Ik ben benieuwd of wij overeenkomsten hebben, laat het mij weten! #leuk!
Super leuk om te lezen!! Zo leren we je in één keer veel beter kennen. Erg gaaf!
Leuk je weer wat beter te hebben leren kennen; leuke feitjes hoor, en er staan zeker wel enkele verrassende tussen ! Enne, ik hoop dat je familie/vrienden je subtiele hint in punt nummer 40 oppikt 😉
Hahaha,ja, inderdaad! Lekker subtiel, hé… Vaak ben ik degene die van alles organiseer, het lijkt mij leuk om echt een keer verrast te worden. Alleen vrees ik dat mijn familie mijn blogs niet leest, op zich ook soms wel fijn 🙂
Wat een leuke facts Babs! En nog van harte gefeliciteerd met jullie trouwdag! Ik keek er van op dat jij op je 11e met school naar Parijs vloog zonder ouders erbij. Dat zou ik best heel eng vinden. Gelukkig zijn de schoolreizen van Alexia’s school in Nederland en gaan ze er met de bus heen. Ik vertrouw mensen ook niet meer nadat ik ze op een leugen heb betrapt.En tegen niks doen kan ik ook niet goed, voelt als verloren tijd. Ik kan dat vaak beter op vakantie dan is er weinig huishouden te doen, maar ben ik wel weer… Lees verder »
Als Tom op schoolreis ging was ik altijd blij als hij weer veilig en wel thuis was, ik denk dat veel ouders dat herkennen. Een buitenlandse reis zoals op de middelbare school heeft hij nooit meegemaakt. Vaak hoorde ik dat het wel leuk was, maar het hotel waar de scholieren zaten behoorlijk smerig/aftands was. Pfff… Dat vind ik dus niks.
Ik had wel direct heimwee toen ik in dat vliegtuig zat, gelukkig ontmoette ik toen 2 aardige meisjes die naast mij zaten… Maar wel weer heel blij toen ik weer thuis was!
Super leuk om een persoonlijk stuk van je te lezen! Tof gedaan. 🙂
Liefs
X
Ik ga ook zo’n lijstje maken. Leuk om een keer te doen.
Wat leuk zo’n lijst! Van harte gefeliciteerd met jullie huwelijksjublieum. En vanillevla met cake? Dat moet ik ook eens testen. 🙂
Grappig ik moest eigenlijk ook willy hete naar mijn opa, tenminste dat dacht mijn oma, ze was er heel boos over zelfs nog toen ik ouder werd.
En ja dat vliegtuig krijg je mij ook niet in.
Een grappige en leuke lijst.
Fijn weekend gewenst.
Dat is toevallig over onze naam! Uiteindelijk werd het mijn tweede naam: Bernadette Willy… Maar ik denk ook dat mijn tante dat liever andersom had gezien 😉
Gefeliciteerd met jullie huwelijksdag!
Leuk lijstje.
Fijn weekend Xoxo